ÚvodKrbové vložky teplovodníNovara 17 s výměníkem

Novara 17 s výměníkem

Výrobce: HAAS+SOHN
Katalogové číslo:

VÍTĚZ SOUTĚŽE O NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ EXPONÁT VELETRHU MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2011 !!

Krbové vložky s výměníkem pro vyznavače klasických krbů, kteří chtějí využít nejen akumulačních možností krbu či krbové obestavby, ale i připojení na stávající otopnou soustavu. Celkový výkon krbové vložky včetně teplovodního výměníku je v závislosti na typu až 25,5 kW, přičemž až 19,8 kW výkonu je předáváno do teplovodního výměníku. Při průměrně zatepleném prostoru lze vytápět až 460 m3 obytných prostor.

Pomocí terciárního spalování je u některých modelů dosaženo účinnosti převyšující 90%. Velmi důležitým faktorem pro výběr teplovodní krbové vložky nebo krbové vložky s výměníkem je poměr předávaného tepla do teplovodní soustavy. V místnosti, ve které je krb či krbová obestavba umístěna, bývá spotřeba tepla limitována její velikostí, v mnoha případech to bývá do 4 kW teplovzdušného výkonu zdroje (skutečná spotřeba závisí na objemu vytápěného prostoru a jeho tepelných ztrátách). Převážnou část tepla je tedy nutno předávat do topné soustavy (přímo do radiátorů popř. do akumulační nádoby).

V nabídce lze najít unikátní krbovou vložku s vyjímatelným výměníkem, nebo teplovodní vložku s komínovou klapkou či možností otevírání dvířek z levé i z pravé strany. Standardním vybavením každé z variant teplovodní krbové vložky firmy HAAS+SOHN je externí přívod vzduchu (CPV) a již zabudovaná vychlazovací smyčka, která zajišťuje ochranu v případě výpadku elektrického proudu.

Cena:

45.610,00 Kč včetně DPH

37.694,00 Kč bez DPH

Dostupnost:

Do 14 dnů

Specifikace produktu

  • Objednací číslo: 0618018170000
  • Antracit, dvojité prosklení, antireflexní sklo.
  • Splňuje parametry Zelená úsporám.
  • Vývod kouřovodu: vrchní, zadní.
  • Terciální spalování.
  • Vyměnitelný výměník.
  • Možnost doplnění výměníku vychlazovací smyčkou.
  • Automatický regulátor primárního spalování vzduchu.

Parametry produktu

1720 mm
778 mm
Hloubka
566 mm
Váha
292 kg
5,1 kW
Maximální výkon
17.4 kW
Účinnost
90 %
90-313 m3
Průměr kouřovodu
180 mm
Minimální tah komína
12 Pa
Palivo
Dřevo / ekobrikety / uhelné brikety
Spotřeba paliva
1,1-4,5 kg
Přímé připojení ext. vzduchu
ano