ÚvodPeletová kamnaHSP 1.17 II

HSP 1.17 II

Výrobce: HAAS+SOHN
Katalogové číslo:

Kdo hledá malá, výkonná peletová kamna s vysokým stupněm účinnosti, tomu nabízí firma HAAS+SOHN estetické a současně ekologicky smysluplné a moderní řešení novou řadou peletových kamen. S necelým metrem výšky a zhruba půl metrem hloubky a šířky jsou modely „Pelletto“ a Almeira učiněný prostorový zázrak. „Malého svalovce“ z nich dělá jednak jejich nově koncipovaný externí výměník tepla, který teplo rychle dodá do místnosti díky větší povrchové struktuře, stejně tak i inteligentní plynulá regulace spalování a automatické rozpoznání kvality paliva. Peletová kamna tak dosahují při nanejvýš úsporné spotřebě stupně účinnosti vyšší než 90% a výkonu od 2,6 do 8,0 kW. Tím se kompaktní peletová kamna hodí jak pro menší, tak i pro větší prostory, ve kterých menší model působí opticky lépe.

Uživatelům se peletová kamna obsluhují jednoduše: svou práci si vyřídí v podstatě sama. Po naplnění se musí vlastně jen udat, jaká teplota v místnosti v jaký čas má být – velice jednoduše a nekomplikovaně pomocí velkorysého obslužného digitálního displeje. V týdenním programu lze pro jednotlivé dny zvolit časy zapnutí a vypnutí, navíc lze individuálně nastavit libovolnou pokojovou teplotu stejně jako možnost snížit teplotu na noc.

Paletová kamna HAAS+SOHN jsou velmi bezpečná. Senzory rozpoznají každou změnu, kterou kamna mohou okamžitě vyrovnat. Termické čidlo neustále měří teplotu zplodin, dveřní kontaktní spínač zamezuje provozu při otevřených dveří a elektronika zamezuje přeplnění hořáků. Inteligentní systém rozpozná také znečištění hořáků – pokud např. zapomenete odstranit popel, vypnou se kamna automaticky. K automatickému vypnutí dojde také, pokud se na základě zanesení kouřovodu změní v kamnech tah a tím se znečistí hořák. Tím je také v automatickém modu zajištěn bezpečnější provoz.

Komfort peletových kamen doprovází vynikající výkon topení a tím i nízké náklady na topení. Ústřední roli přitom hraje technologie HAAS+SOHN, týkající se rozpoznání kvality paliva při níž je rozpoznáno složení a výhřevná kvalita peletek, měří průběh spalování a teplotu v místnosti a tomu přizpůsobí přívod vzduchu a paliva.

Cena:

44.560,00 Kč včetně DPH

36.826,00 Kč bez DPH

Dostupnost:

Do 14 dnů

Specifikace produktu

  • Objednací číslo: 0571207510000
  • Barva: černá, šedá.
  • Vývod kouřovodu: zadní.
  • Extrémně tichý provoz.
  • Bezpečnostní funkce.
  • Plně automatická regulace teploty.
  • Ekologický provoz.
  • České menu.
  • ECO-Mode - nepřetržitý provoz na minimální výkon.
  • Možnost přikoupit WLAN modul pro dálkové ovládání, cena: 3840,- Kč vč. DPH (objednací číslo: 0532007100000)

Parametry produktu

963 mm
522 mm
Hloubka
524 mm
Váha
86 kg
2,5 kW
Maximální výkon
8,2 kW
Účinnost
97 %
230 m3
Průměr kouřovodu
80 mm
Minimální tah komína
6 Pa
Palivo
Pelety
Spotřeba paliva
1,7 kg
Přímé připojení ext. vzduchu
ano